Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 42 týdny
Chrudim – Členové zastupitelstva a předseda chrudimského okresního soudu si zvolili čtyři staronové přísedící. Není mezi nimi ani jeden muž. Všechny...Celý článek »
vydáno před 9 let 48 týdnů
Chrudim/Hlinsko - Okresní soud v Chrudimi vyhlásil nyní na březen tři dražby věcí zabavených dlužníkům. Soudní vykonavatelé budou nejprve úřadovat...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Pardubice - Zdejší kriminálka dopadla 76letého zvrhlého dědu, který několik let znásilňoval svoji malou vnučku. Muž je obviněn ze zvlášť závažného...Celý článek »
vydáno před 10 let 5 týdnů
Chrudim/Praha - Podle dosud nepotvrzených informací by měl Václav Klaus po skončení svého funkčního období prezidenta České republiky nahradit...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Chrudim/Hlinsko/Chlum - Vykonavatelé Okresního soudu v Chrudimi plánují na pátek 30. listopadu uspořádat tři dražby věcí zabavených dlužníkům....Celý článek »
vydáno před 10 let 11 týdnů
Proseč/Zderaz/Lešany/Skuteč - Okresní soud v Chrudimi zabavil několika dlužníkům a notorickým neplatičům na Chrudimsku jejich věci, které nyní hodlá...Celý článek »
vydáno před 10 let 27 týdnů
Chrudim - Policie stíhá pětatřicetiletého muže z Litoměřicka, který na výchovu a výživu svým dětem na Chrudimsku nepřispívá. Dluží jim tak 350...Celý článek »
vydáno před 10 let 32 týdny
Ležáky - V neděli 24. června se konalo pietní shromáždění v památníku Ležáky u Dachova. Jak jsme informovali, letos se už po sedmdesáté připomínala...Celý článek »
vydáno před 10 let 32 týdny
Chrudim/Ležáky – V letošním roce si připomínáme smutné výročí. V neděli 24. června to bude přesně 70 let ode dne, kdy byla tato vesnice...Celý článek »