Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – Statisíce lidí na celém světě si v dubnu připomenou mezinárodní svátek životního prostředí – 22. duben, Den Země. Tato událost je i...Celý článek »
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim – V úterý 26. dubna v 9.30 hodin proběhne slavnostní zahájení Dne Země s aktuálním zaměřením na klimatické změny naší planety....Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Chrudim – Den Země je jednou z akcí, kterou pravidelně pořádá a organizuje Šárka Trunečková v rámci projektu „Zdravé město a Místní agenda 21“. Školy...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Chrudim – Také letos připravilo Zdravé město pod vedením úřednice a městské zastupitelky Šárky Trunečkové (SNK - ED) oslavy Dne země. Jejich program...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Chrudim – Spolupráce mezi jednotlivými odbory na místním městském úřadě není vždy tak „sluníčková“, jak se veřejnost snaží přesvědčit vrcholné vedení...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Chrudim - V úterý 25. dubna se od 9. 30 do 17 hodin pořádá na Resselově náměstí program zaměřený na oslavu Dne Země. Představí se výrobci...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Chrudim - Že jsou klienti „Šance pro tebe“ lidé pracovití, dokázali svým zapojením do akce „Ukliďme svět“. Po vzoru Daniela Schindlera, který svými „...Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Chrudim - Oslavy Dne Země jsou již tradičním pokusem vedení města o větší informovanost veřejnosti v oblasti ekologie a zdravého životního stylu...Celý článek »
vydáno před 10 let 8 týdnů
Chrudim - Na Resselově náměstí se ve čtvrtek 24. dubna od 9.30 hodin koná program věnovaný Dnu Země. Svátek, upozorňující na ničení životního...Celý článek »
vydáno před 11 let 8 týdnů
Chrudim - Tradiční svátek, který svede na jedno místo ekology, milovníky přírody i vyznavače zdravého životního stylu se chystá na čtvrtek 18. dubna...Celý článek »