Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 14 týdnů
Chrudim - Během včerejšího dne přijali strážníci opakované upozornění na výskyt velkého psa, který se měl potulovat na různých místech po městě....Celý článek »
vydáno před 10 let 35 týdnů
Chrudim - Ve středu po poledni přijali strážníci oznámení o potulující se feně německého ovčáka. Pobíhala kousek za Chrudimí směrem na Vrcha....Celý článek »
vydáno před 10 let 38 týdnů
Chrudim - V neděli v pozdním odpoledni byli strážníci voláni do Cereghettiho ulice. Důvodem bylo nalezení pěti malých zatoulaných štěňat. O...Celý článek »
vydáno před 10 let 39 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek večer přijali strážníci oznámení od místního občana, že u gymnázia volně pobíhá nějaký šedivý asi lovecký pes. Jednalo se o...Celý článek »
vydáno před 10 let 40 týdnů
Chrudim - V neděli dopoledne přijali strážníci upozornění anonymního oznamovatele, že v blízkosti České spořitelny na Palackého třídě je...Celý článek »
vydáno před 10 let 43 týdny
Pardubice – Neobvyklý nález čekal na strážníky na Matičním jezeře.  Objevila se zde želva nádherná. Když se jeli strážníci přesvědčit...Celý článek »
vydáno před 10 let 44 týdny
Chrudim - O volně pobíhajícím kříženci černé barvy v Olbrachtově ulici informoval ve čtvrtek odpoledne strážníky anonymní oznamovatel. Hlídka psa na...Celý článek »
vydáno před 10 let 45 týdnů
Chrudim – Po čtvrté hodině odpoledne volala strážníkům pracovnice prodejny Billa, že se k nim zatoulal nějaký malý pejsek. Byl však bez doprovodu...Celý článek »
vydáno před 10 let 45 týdnů
Chrudim – Až teprve na druhý pokus se podařilo strážníkům odchytit potulujícího se rhodéského riedbacka. Nejprve byl strážníkům oznámen jeho výskyt...Celý článek »
vydáno před 10 let 46 týdnů
Chrudim - V půl páté odpoledne byli strážníci voláni k bezmocnému kotěti, které se nemohlo dostat z vody v řece. Jednalo se o prostor za prodejnou s...Celý článek »