Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 2 týdny
Pardubice – V sobotu 8. ledna 2022 krátce před čtvrtou hodinou ranní muž a žena náhodně prohlíželi kontejnery v lokalitě Labský palouk...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – Policie rozptyluje obavy některých rodičů z přátelského chování místní ženy. Strážníci nejdříve uvedli, že v úterý 12. října...Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Chrudim – Jak to vypadá na skateparku po roce jeho užívání? Radní si na pondělní schůzce vyslechli od dozorčí rady Sportovních areálů města Chrudim...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Chrudim – Čtenáři se na redakci Chrudimských novin čas od času obracejí s dotazy, na něž horko těžko hledají odpovědi v oficiálních zdrojích města....Celý článek »
vydáno před 6 let 40 týdnů
Chrudim - Přestože v minulých dnech proběhla nejedna akce, která měla za cíl očistit město a jeho blízké okolí od černých skládek a odpadků, mnozí na...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Pardubice - Nepříjemné překvapení čekalo na dovozce, který si v Číně objednal sušený česnek. Artikl souhlasil bohužel však jen podle dokladů. V...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Chrudim - Dobrý úmysl, jakým je sběr nepotřebného šatstva do speciálních kontejnerů, může pořádně zkomplikovat život řidičům. Jak je to možné? Stačí...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - O víkendu opět hořely v různých částech města kontejnery. K likvidaci plamenů, které pohlcovaly první z nich, hasiči vyráželi...Celý článek »
vydáno před 8 let 43 týdny
Pardubice - V průběhu března vyráželi hasiči ke dvěma desítkám případů nahlášených požárů plastových kontejnerů. Středobodem bylo sídliště...Celý článek »
vydáno před 9 let 10 týdnů
Chrudim - Město se takřka každý víkend potýká s řáděním vandalů, kteří se vracejí do svých domovů z chrudimského centra, kam pravidelně vyrážejí...Celý článek »