Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 týdnů 5 dnů
Heřmanův Městec – Futsalisté FK Chrudim úspěšně zvládli i třetí utkání semifinálové série play off 1. futsal ligy proti Helasu Brno a mohou se...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 6 dnů
Brno – Futsalisté FK Chrudim zvládli ve středu večer důležitý druhý zápas semifinálové série play off 1. futsal ligy na palubovce Helasu Brno a po...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 6 dnů
Brno – Ve středeční dohrávce 17. kola 1. futsal ligy čekal na futsalisty FK Chrudim tvrdý oříšek, v tabulce čtvrtý Helas Brno, k tomu na jeho...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 3 dny
Chrudim – Před utkáním 6. kola 1. futsal ligy pohled na tabulku naznačoval, že by střetnutí mezi domácím FK Chrudim a hostujícím Helasem Brno mělo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – V rozmezí tří dnů se chrudimští futsalisté představili v chrudimské sportovní hale hned dvakrát za sebou, zároveň šlo na dlouhou dobu o...Celý článek »
vydáno před 3 roky 22 týdny
Chrudim – Další ze série mistrovských utkání přinesla chrudimským futsalistům tříbodový zisk do tabulky 1. FUTSAL ligy. Po remíze s Interobalem...Celý článek »
vydáno před 3 roky 40 týdnů
Brno – Futsalisté Chrudimi slaví podruhé za sebou vítězství v Brně. A co více? Pokaždé se jim to povedlo s čistým kontem v zadních...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 2 dny
Chrudim – Ani letos nebude chybět váš oblíbený futsalový kemp! Již devět let pro vás pořádáme úspěšný projekt FUTSAL CAMPa už známe termíny letních...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 4 dny
Heřmanův Městec – Na to, že by futsalisté FK Chrudim prohráli na domácí půdě třetí zápas čtvrtfinálové série play off proti Žabinským Vlkům Brno...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 1 den
Brno – Futsalisté FK Chrudim zvládli i druhé utkání čtvrtfinálové série play off proti Žabinským Vlkům Brno a po vítězství 5:1 na soupeřově palubovce...Celý článek »