Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 42 týdny 4 dny
Chrudim – Léto pomalu končí a další turistická sezóna s vyschlou kašnou na Resselově náměstí v Chrudimi je za námi. Morový sloup se restauroval...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 6 dnů
Chrudim – Letos konečně přijde řada i na prosakující kašnu okolo morového sloupu na Resselově náměstí. Potvrdil to už i starosta František Pilný (ANO...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 17 hodin
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011), který shodou okolností dohlíží jak na městskou policii, tak na odbor kultury, rád používá větu „stalo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – Socha svaté Kateřiny, dlící pomalu už druhé léto nad vyschlou kašnou Sloupu Proměnění Páně na Resselově náměstí jakoby si tiše prozpěvovala...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
Až někdy půjdete nad ránem setmělou ulicí, nelekejte se. Hlavně v letních měsících byste totiž mohli cestou potkat zvláštní trojici s hadicemi a s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 49 týdnů
Chrudim – Voda v kašně na náměstí letos nikoho neosvěží, místo ní nainstalovalo město ke kašně alespoň mlžítka. Oprava zdevastovaných van se kvůli...Celý článek »
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim − Po té, co zastupitelstvo schválilo „ať to stojí, co to stojí“ astronomickou částku na slibovanou opravu kašny Brusel, protože si ji...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim – Místo u kašny, které je obehnané už skoro dva měsíce zábradlím, bude do dvou týdnů opraveno. Ve vzniklé šachtě našli pracovníci na první...Celý článek »
vydáno před 8 let 15 týdnů
Chrudim - Nefunkční kamerový systém nebo laxnost strážníků městské policie? Poškození kamenného chrliče na kašně morového sloupu, jenž se nachází na...Celý článek »
vydáno před 8 let 39 týdnů
Chrudim - Přímo „pod nosem“ místní politické a úřednické elitě se objevil nedostatek, který už několik měsíců kazí pohled na jednu z dominant...Celý článek »