Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 15 týdnů 1 den
Pardubice – Muž v černé mikině s nápisem Z vzbudil pozornost. Okolnostmi, které se odehrály na třídě Míru v Pardubicích a po zveřejnění příspěvku na...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 1 den
Pardubice – Včerejší akce pardubického magistrátu organizováním prostřeného stolu prostřednictvím Piana na ulici na třídě Míru ukázala, jaký...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Pardubice - Socha prvního českého aviatika ing. Jana Kašpara dnes dorazila do Pardubic. Zdejší rodák a průkopník českého letectví shlíží na třídu...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Pardubice - Veřejné toalety na pardubické třídě Míru slouží opět svému účelu. Jejich provoz nyní zajišťuje soukromá společnost, která za to od města...Celý článek »
vydáno před 8 let 37 týdnů
Pardubice - Třída Míru se po své rekonstrukci stane opět místem, kde se budou konat vánoční či velikonoční trhy. Díky novele tržního řádu, kterou...Celý článek »
vydáno před 8 let 43 týdny
Pardubice - Toaletu z květináče před obchodem si za bílého dne udělal jeden z mladíků čtyřčlenné party, která si to štrádovala po třídě...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Pardubice - Na nově opravené třídě Míru bylo testováno několik variant čištění nové dlažby. Nečistoty na přírodním kameni byly odstraňovány tlakem...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Pardubice - Primátor Martin Charvát (ANO 2011) chce zahájit první kroky k vytvoření náměstí Jana Kašpara na zrekonstruované pardubické třídě Míru....Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Pardubice -  Osmašedesátiletou ženu postihla náhlá nevolnost na třídě Míru. Zúčastnila se jejího slavnostního otevření po několikaměsíční...Celý článek »
vydáno před 9 let 16 týdnů
Pardubice - Na třídu Míru se vrátí ve středu 1. dubna normální život. Rekonstrukce, která začala před třinácti měsíci, je hotova. Život ulici...Celý článek »