Chrudimské noviny

Dnes: 19°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Zdálo by se, že „Desatero problémů města“ je dávno zapomenutou sebeprezentací některých místních politiků a úředníků. S novou radniční...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrudim – Město Chrudim si v předloňském roce na jedné z budov úřadu otestovalo využití fotovoltaických panelů. A s pozitivním...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Praha/Chrudim – Stát v zajišťování pomoci občanům v době nejkrizovější selhal. S tímto faktem lze jen těžko polemizovat, protože základní ochranné...Celý článek »
vydáno před 3 roky 14 týdnů
Chrudim – Havarijní stav, v němž se momentálně údajně nachází vzduchotechnika kuchyně Měšťanské restaurace, dává vzpomenout na další obdobné případy...Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Chrudim/Brno - Chrudimák Honza Hrabovský, s nímž jste se mohli seznámit v Chrudimských novinách už před rokem, má na kontě nový úspěch, a to...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Seč - Sluníčko, voda, míchané drinky, pohoda s přáteli a spolužáky. Tak vypadala výhra studentů chrudimského gymplu v hotelu Jezerka. V pátek 8....Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim – Gymnázium Josefa Ressela se po letech mění. Jednou z prvních vlaštovek je nepochybně nově vybudovaná studentská klubovna, tzv. "...Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Sezemice - Zdejší fotovoltaická elektrárna se bourat nebude, přestože byla její stavba povolena v rozporu s územním plánem města. Rozhodlo o tom...Celý článek »