Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 9 let 6 týdnů
Pardubice - Pracovník ostrahy obchodního domu Kaufland v ulici S. K. Neumanna oznámil večer strážníkům, že před vchodem se už přes hodinu...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Chrudim - Ve středu před 14. hodinou byli strážníci upozorněni náhodnou kolemjdoucí, že naproti Kauflandu je uvázaný řetězem ke stromku stafordšírský...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Pardubice - Strážníci objevili v sídlišti v Polabinách před tamním květinářstvím malého psíka, kterého kdosi uvázal ke stromu a víc o něho...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Pardubice - Malé, asi půlroční štěně přivázané ke stromu v Bělehradské ulici nalezla ráno jedna žena, která strážníkům uvedla, že zde bylo...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim - V neděli před půl šestou v podvečer byli strážníci upozorněni, že před vchodem plovárny je už nejméně tři hodiny uvázaný pes...Celý článek »
vydáno před 9 let 30 týdnů
Pardubice - Strážníkům bylo nahlášeno, že na parkovišti polabinského Kauflandu se pohybuje muž tmavé pleti a nabízí lidem ke koupi různé parfémy a...Celý článek »
vydáno před 9 let 42 týdny
Pardubice - Ležícího podnapilého bezdomovce nalezli strážníci před obchodním domem Kaufland v ulici S. K. Neumanna. Přítelkyně, která byla u něho,...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 14 hodin
Pardubice – V sobotu 8. ledna 2022 krátce před čtvrtou hodinou ranní muž a žena náhodně prohlíželi kontejnery v lokalitě Labský palouk...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 4 dny
Pardubice – V noci na Silvestra se v Devotyho ulici, kousek od Zborovského náměstí, kde okolí snímá kamera městské policie, toulala malá tříletá...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 6 dnů
Pardubice – Kdo nemůže jet do Prahy na odborníky oceňovanou výstavu Torzo - Vzpomínky na budoucnoust s fotkami od Pavla Diase, kterou připravil Lukáš...Celý článek »