Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 32 týdny
Chrudim – Víkend slibuje tropické teploty, volba programu je tedy pro většinu z nás asi jasná – vyhledat nejbližší vodní plochu a v ní poté...Celý článek »
vydáno před 4 roky 30 týdnů
Hlinsko/Chrudim - Neziskové organizace na dobročinné Burze filantropie v okrese Chrudim zažily velký úspěch. Donátoři z řad firem, města...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim – Plesy, plesy a zase plesy. Sezóna je zkrátka v plném proudu a nelze tedy nepozvat na tyto tradiční novoroční kratochvíle. Mimo tancovaček a...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim – V Rusku dětem začínají letní prázdniny, ty naše si na své dva měsíce volna musí ještě chvilku počkat. Počasí má být téměř tropické, vyschlá...Celý článek »
vydáno před 8 let 16 týdnů
Chrudim - Zákonodárci schválili v minulých týdnech v Poslanecké sněmovně takzvaný „Zákon o dětských skupinách“. Jde o novou právní normu, která...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Chrudim/Úherčice - Už dlouhých deset let táboří příznivci Palučin na novém místě poblíž vesničky Úherčice. Pod vedením Jitky Hlaváčové se zde...Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Chrudim - Prázdniny se kvapem blíží a s nimi i spousta volného času, tedy doba dovolených a odpočinku. Malé prázdniny si ale můžeme udělat i...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chacholice - V této obci u Chrasti se v sobotu 31. května koná od 11 do 24 hodin Velký dětský den, který tady v místním areálu na okraji obce pořádá...Celý článek »
vydáno před 9 let 24 týdny
Chrudim - Tropické teploty jsou jasným znamením, že se stále nacházíme uprostřed letních radovánek. Mnoho našich bližních se však nepřestává divit,...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Nejprve z důvodu rozsáhlé těžby byl zrušen Pohádkový les Palučiny. Nicméně občanské sdružení tento fakt oznámil již dva dny před tímto zrušením....Celý článek »