Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 22°C
vydáno před 16 týdnů 2 dny
Chrudim – Odchycené nutrie najdou svůj azyl v záchranné stanici Pasíčka. Případ chrudimských nutrií, které na sebe připoutaly velkou pozornost...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 5 dnů
Proseč/Bor u Skutče – Záchranná stanice a ekocentrum Pasíčka funguje a pomáhá divokým zvířatům už dlouhá léta. Od té doby, co ale musí mít kvůli...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Milionová investice do revitalizace Chrudimky v parku Střelnice nic neříká tomu, kdo do ní již několik let pouští odpad. Jenže dříve nechutnou...Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Chrudim - Dříve prádelna a moštárna, později sídlo ochránců přírody a první psí útulek ve městě. Budova ležící nedaleko Parku Střelnice a azylového...Celý článek »
vydáno před 5 let 46 týdnů
Chrudim - Český svaz ochránců přírody Chrudim spustil nyní soutěž, z níž by měl vzejít „Živočich Pardubického kraje“. Druhá z místních organizací,...Celý článek »
vydáno před 5 let 50 týdnů
Chrudim - Místní pobočka Svazu ochránců přírody připravuje v těchto dnech další diskusi. Tentokrát se milovníci zeleně poučili a nechtějí ji...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Chrudim - Své záměry, plány a představy chtějí nyní veřejnosti předložit místní ochránci přírody. Týkat se však nemají některé z lokalit...Celý článek »
vydáno před 6 let 47 týdnů
Chrudim - Ač se to nezdá, tyto tipy jsou již sté a první. Obdivuji každého, kdo si má doporučení vždy přečetl a třeba se jimi nechal inspirovat. Co...Celý článek »
vydáno před 8 let 8 týdnů
Nejprve z důvodu rozsáhlé těžby byl zrušen Pohádkový les Palučiny. Nicméně občanské sdružení tento fakt oznámil již dva dny před tímto zrušením....Celý článek »
vydáno před 8 let 9 týdnů
Chrudim - Přelom května a června pravděpodobně celý proprší, to ale neznamená, že by oslavy Dne dětí libovolného stáří...Celý článek »