Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 22 týdny 4 dny
Lichnice – Zřícenina hradu se stane ve dnech 21. a 22. srpna kulisou pro historické vystoupení šermířů v podání skupiny Mladí šermíři. Program začíná...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 3 dny
Třemošnice – V areálu zříceniny hradu Lichnice je na sobotu 12. června od 14 hodin připraven program plný bylinek. Město Třemošnice se snaží...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
  Třemošnice – Sobotní výlet by mohl mít zajímavý cíl. Na nádvoří zříceniny hradu Lichnice se v sobotu 25. července představí pochoutky od...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Třemošnice – V sobotu 6. června se na zřícenině hradu Lichnice koná praktická přednáška na téma bylinky rostoucí v blízkém okolí. Začátek...Celý článek »
vydáno před 2 roky 20 hodin
Třemošnice/Seč – Naše rekreační destinace zažijí o prvním únorovém víkendu 1. a 2. února oživení. Zimní dny a s nimi hlavně mrazivou vodu si...Celý článek »
vydáno před 2 roky 32 týdny
Lichnice - Přírodní areál zříceniny hradu Lichnice bývá vyhledáván turisty při plánování pěších výletů s pohledem na Železné hory. Letní nabidka...Celý článek »
vydáno před 3 roky 22 týdny
Třemošnice - Se skupinou historického šermu,  která si říká Páni z Lichtenburka,  se v sobotu 25. a v neděli 26. srpna...Celý článek »
vydáno před 3 roky 26 týdnů
Třemošnice - Nejen krásné panorama Železných hor a unikátní prostředí hradu Lichnice láká k návštěvě v každém ročním období. Léto dává...Celý článek »
vydáno před 3 roky 28 týdnů
Třemošnice - V sobotu 14. července se na nádvoří hradu Lichnice koná festivalová přehlídka folkových skupin.  Přírodní prostředí je...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Třemošnice - V pátek 29. června v 16 hodin se můžete těšit na lidové písně spojené s oslavou staročeských letnic a koláčových svátků, pokud...Celý článek »