Chrudimské noviny

Dnes: 31°C
Zítra: 31°C
Pozítří: 32°C
vydáno před 9 let 5 týdnů
Chrudim - Senior centrum v areálu bývalého pivovaru provázejí od počátku stavby vleklé problémy a v poslední době i personální přesuny lidí...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 týdnů
Chrudim - Zdejší stavební úřad shledal Senior centrum v bývalém pivovaru nezpůsobilým k provozování domova důchodců. Tento závěr nyní...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – Dodržovat pravidla, za nichž je udělena dotace, musí každý. Handicapovaný spoluobčan stejně, jako katolická farnost. Chrudimskou veřejností...Celý článek »
vydáno před 3 roky 29 týdnů
Chrudim – Koncem srpna vypsalo město výběrové řízení, z nějž měl vzejít nový šéf stavebního odboru. Vždy, když se takové „výběrko“ koná, visí ve...Celý článek »
vydáno před 3 roky 39 týdnů
Chrudim – V úterý 19. září sdělila vyšetřovatelka chrudimské kriminální služby obvinění šestašedesátiletému muži, který je podezřelý ze spáchání...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Pro někoho předem připravené divadlo, pro jiné šance chopit příležitost za „pačesy“ a dostat se na místo, z nějž prakticky nehrozí vyhazov...Celý článek »
vydáno před 4 roky 2 týdny
Chrudim – Majitelé pozemků, které těsně sousedí s budoucí stanicí rychlé záchranné služby U Stadionu, mají teď unikátní možnost se ke stavbě vyjádřit...Celý článek »
vydáno před 5 let 6 týdnů
Chrudim - Jak již Chrudimské noviny informovaly, v Gorkého ulici se některé z bývalých parcel, na nichž roky fungovaly zahrádky, proměnily na...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Chrudim - Jak už Chrudimské noviny před rokem informovaly, starousedlíkům v Gorkého ulici Na Rozhledně se nelíbí, že se v jednom z nově postavených...Celý článek »
vydáno před 5 let 22 týdny
Chrudim - Nebýt pozorných obyvatel města, mohlo by se brzy stát, že si majitelé pozemků budou se svým majetkem dělat, co je napadne. Posledním...Celý článek »