Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Seč - V hotelu Jezerka na Seči se uskutečnil již šestý ročník kongresu místní samosprávy Forum Municipal 2018. Autorkou projektu, který oslovuje...Celý článek »
vydáno před 7 let 25 týdnů
Chrudim - Silvestr se kvapem blíží. Někoho nechávají oslavy posledního dne v roku zcela v klidu a jen tak symbolicky si přiťukne s rodinou...Celý článek »
vydáno před 8 let 22 týdny
Chrudim - Plesová sezóna je v plném proudu a ten, kdo nechodil do tanečních, možná chvílemi zalituje, že se vyhnul výuce společenského chování,...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Soutěž o nejlepší článek je u konce. Místo jednoho vítěze, máme hned dva. Milan Kušta a studenti chrudimského gymplu si mohou spokojeně potřást...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrudim/Seč - Od pátku se začnou v sečském hotelu Jezerka sjíždět ti nejlepší hráči počítačových her z celé České republiky. Mistrovství ČR...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Chrudim - Zdánlivě obyčejný kluk, kterých na naše střední školy a gymnázia chodí tisíce. Ale přece jen je něčím výjimečný. Chrudimský gymnazista Jan...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim – Gymnázium Josefa Ressela se po letech mění. Jednou z prvních vlaštovek je nepochybně nově vybudovaná studentská klubovna, tzv. "...Celý článek »