Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 27 týdnů
Chrudim/Pardubice - Policisté z Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Pardubického kraje úspěšně pokračují v odhalování...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Pardubice - Dvě mladé dívky se nechaly odvézt od diskotéky dvěma cizinci, které si stoply. Cestou mělo dojít k tomu, že muži po nich požadovali...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Pardubice - Se zlou se potázala prodavačka zmrzliny poté, co měla tu čest s nespokojenou zákaznicí. Té se vůbec nelíbil obsah kornoutu. Dokonce...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Pardubice - Skupina osob cizí národnosti okrádala kolemjdoucí o jejich bundy, doklady a peněženky. Na místo mířily hlídky strážníků a policie....Celý článek »
vydáno před 9 let 40 týdnů
Třemošnice - Policistům zdejšího oddělení se zadařilo, když se jim povedlo lapit tři cizince ve věku od 21 do 30 let. Ti měli v merku hlavně cizí měď...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Pardubice - Nevšední krádeží se začali zabývat policisté z obvodního oddělení v Polabinách. Z tamní prodejny s drogerií totiž zmizelo...Celý článek »
vydáno před 10 let 2 týdny
Pardubice - Škoda na 12 poškozených autech byla předběžně vyčíslena na více než 340 tisíc korun. Vandalský čin má na svědomí trojice cizinců. „Z...Celý článek »
vydáno před 10 let 15 týdnů
Pardubice - Na začátku února se na sedmnácti základních školách zřizovaných městem Pardubice uskutečnil zápis do 1. ročníků. Zúčastnilo se ho 1277...Celý článek »
vydáno před 10 let 22 týdny
Pardubice - Policistům se podařilo zadržet tři zloděje ve věku od 19 do 37 let, kteří mají na svědomí přes stovku „vloupaček“ do sklepních kójí....Celý článek »
vydáno před 10 let 27 týdnů
Pardubice - Dvě oznámení v jednom dni na volně pobíhající koně přijali strážníci zdejší městské policie. V obou případech se jednalo o pohyb koní v...Celý článek »