Chrudimské noviny

Dnes: 27°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 7 let 28 týdnů
Chrudim/Sněžka - Vzdálenost 16 kilometrů dělila v poslední den roku 2013 louku, kde se připravovalo ke svému startu pět horkovzdušných balónů,...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Chrudim - Ljuba Kratochvílová vyhrála soutěž Chrudimských novin o let horkovzdušným balonem. Správně odpověděla na soutěžní otázku a pak už jen...Celý článek »
vydáno před 8 let 4 týdny
Chrudim - Výherkyně soutěže Chrudimských novin Ljuba Kratochvílová se dnes - v pátek 28. června v 19 hodin, vznese v ...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Redakce Chrudimských novin pro vás připravila opět soutěž o skvělou cenu - letenku, která výherci umožní využít služeb chrudimského...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Chrudim - V pátek třináctého se nad Chrudim vznesly čtyři balóny a zahájily tak akci, která po celý víkend bude nabízet nejrůznější zajímavé...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Chrudim - Tento víkend se v našem městě ponese ve znamení horkovzdušných balonů. Nejen jejich pozorováním si lze zpříjemnit čas...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Stát se vzduchoplavcem. Kolikrát po něčem takovém toužil každý, kdo někdy otevřel starými časy vonící knížku od Julese Verna a nechal se pět neděl...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim - Ve středu 2. května bude v 18.30 hodin v rámci Chrudimského roku sportu zahájena výstava Umění vzduchoplavby ve výstavní síni...Celý článek »