Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 9 let 23 týdny
Chrudim – V pondělí před osmou hodinou ráno byla obyvatelka domu v sídlišti U Stadionu nucena přivolat strážníky. V pátém patře si tam totiž ustlal...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Ve středu v půl osmé večer volali městské policii z chrudimského azylového domu, že jim před objektem leží opilý bezdomovec a ať s ním...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim – V neděli 16. října řešila městská policie nejen oblíbené parkování, ale též dva případy týkající se bezdomovců. V jednom z nich figuruje...Celý článek »
vydáno před 7 let 44 týdny
Luže/Bělá - Do půlnoci zbývala už jen hodina a půl, když se skutečští strážníci rozhodli zkontrolovat místní hřbitov. Jejich očekávání, že zde někoho...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek před 14. hodinou byli strážníci upozorněni na dvojici mužů, která u azylového domu v Tovární ulici rozebírá torzo Škody...Celý článek »
vydáno před 8 let 40 týdnů
Pardubice - Žena z Polabin požádala strážníky o pomoc, když si nevěděla rady s návštěvou bezdomovce, který nechtěl dobrovolně opustit její...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim - V úterý v podvečer přivolala oznamovatelka strážníky do Čáslavské ulice. Na lavičce tam seděl bezdomovec a nepříjemně po celou dobu řval....Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim – V pondělí po 19. hodině volal strážníkům pracovník azylového domu, že tam mají totálně opilou ženu a nevědí, co s ní mají dělat. Strážníci...Celý článek »
vydáno před 9 let 23 týdny
Chrudim - V sobotu po 22. hodině byli strážníci přivoláni k prodejně Kubík v Tovární ulici. Čtyři nezletilí mladíci se tady bavili neobvyklou hrou....Celý článek »
vydáno před 9 let 23 týdny
Chrudim – V úterý krátce po šesté hodině ráno volala na tísňovou linku 156 strážníkům pracovnice školní jídelny Zemědělské školy, že v objektu mají...Celý článek »