Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 22 týdny
Pardubice - O budoucí podobě terminálu B určeného regionální dopravě, který má vzniknout u hlavního vlakového nádraží, je rozhodnuto. Zastupitelé...Celý článek »
vydáno před 6 let 40 týdnů
Pardubice - Pardubičtí radní se chystají navázat na rekonstruovanou třídu Míru a opravené přednádraží revitalizací zbývající části centra města. Na...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Pardubice - Cyklověž, která vyrostla v rámci rekonstrukce přednádraží, od dnešního dopoledne využívají první majitelé kol. Parkovací dům pro kola i...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Pardubice - Prostor před pardubickým vlakovým nádražím vstoupí do letních měsíců v novém kabátu. Město stavbu od firmy STRABAG převzalo minulý týden...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 hodin
Pardubice - Podoba pardubického přednádraží se mění ze dne na den. Uplynulý víkend došlo k pokládce asfaltu na Palackého ulici, začátkem června bude...Celý článek »
vydáno před 7 let 2 týdny
Pardubice - Práce na přednádraží pomalu finišují. Přesvědčit se o tom přijeli nejen zástupci Švýcarska, které projekt podpoří dotací ve výši až 85...Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Pardubice - Řada obyvatel města a někteří členové zastupitelstva se pohoršují nad záměrem zbourat bytový dům na náměstí Jana Pernera. Podle vedení...Celý článek »
vydáno před 7 let 26 týdnů
Pardubice - Od pondělí se výrazně změní dopravní situace u nádraží. Stavbaři v souvislosti s přestavbou této lokality uzavřou celý prostor před...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Pardubice - Rekonstrukce pardubického přednádraží se stává skutečností. Firma Strabag již oplotila prostor, kde se nacházela fontána. Uzavírá se i...Celý článek »
vydáno před 7 let 29 týdnů
Pardubice - Dlouho očekávaná revitalizace prostoru pardubického přednádraží začala 26. října. Společnost STRABAG Praha převzala od města, které je...Celý článek »