Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 12 týdnů
Chrudim - Až desetiletý trest může čekat 36letého muže, kterého v těchto dnech začala stíhat zdejší kriminálka hned pro dva zločiny vydírání a...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrast - Teprve 19letého cizince se podařilo v uvedeném městě vypátrat a dopadnout pracovníkovi chrudimské kriminální služby. „Při samotném...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Chrudim/Hradec Králové - Bezbrannosti nezletilé nevlastní dcery měl dlouhodobě zneužívat její 31letý otčím Jaroslav K. z Chrudimska. Obžalovaný...Celý článek »
vydáno před 9 let 42 týdny
Pardubice - Zdejší kriminálka dopadla 76letého zvrhlého dědu, který několik let znásilňoval svoji malou vnučku. Muž je obviněn ze zvlášť závažného...Celý článek »
vydáno před 9 let 43 týdny
Praha/Chrudim - Na základně rozhodnutí Obvodního soud pro Prahu 2 má ministerstvo spravedlnosti odškodnit neprávem odsouzeného Jana Šafránka, který...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Praha/Chrudim - Obvodní soud pro Prahu 2 začal projednávat žalobu 40letého Jana Šafránka, neprávem odsouzeného za to, že měl donutit ženu k orálnímu...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 5 dnů
Pardubice – Policie konečně převezla muže do věznice. Je ve vazbě v Hradci Králové. A hrozí mu ještě vyšší trest, než kdyby nastoupil hned.  Muž...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 3 dny
Pardubice – S blížícími se Vánocemi se množí dobročinné sbírky a čas od času se bohužel stávají terčem zlodějů. Možná je to jen náhoda, shodou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Pardubice – Hrátky v nejmenovaném pardubickém hotelu neskončily harmonicky. Cizinec asi jen tak nezapomene na to, jak mu druhý den po vášnivé noci...Celý článek »
vydáno před 2 roky 23 týdny
Chrudim – Situace související s protipandemickým opatřením zkomplikovala příjmy nejednomu člověku a podobně na tom je 43letý muž, který údajně...Celý článek »