Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 27 týdnů
Chrudim – Od srpna 2010 probíhalo vyšetřování příčiny utonutí sedmnáctiletého mladíka v Sečské přehradě. Nyní se případem bude zabývat chrudimský...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Praha/Chrudim - Na stůl chrudimského okresního soudu se vrací případ 17letého mladíka, který před necelými třemi lety utonul za zvláštních okolností...Celý článek »
vydáno před 7 let 34 týdny
Chrudim - Zdejší okresní soud uznal nevinnými dva táborové vedoucí, kterým se při noční hře na přehradě Seč utopil 17letý svěřenec. Rozsudek zatím...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Chrudim/Seč - Zdejší okresní soud se v pátek znovu zabýval případem utonulého chlapce v Sečské přehradě. K tragické události přitom...Celý článek »
vydáno před 9 let 11 týdnů
Seč/Chrudim - Zdejší okresní soud bude znovu projednávat, a to zcela od začátku, kauzu, od které 18. srpna už uplynuly celé tři roky a při níž zemřel...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Seč – V neděli 9. května se odehrála nebývalá akce na březích Sečské přehrady: Na 40 dobrovolníků z řad rybářů a jejich rodin ve...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Seč – V neděli 9. května se odehrála nebývalá akce na březích Sečské přehrady: Na 40 dobrovolníků z řad rybářů a jejich rodin ve spolupráci...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim - Podvody na seniorech jsou problémem nejen v Pardubickém kraji. Pachatelé těchto činů jsou bezcitní, přesvědčiví a za své oběti si...Celý článek »
vydáno před 4 roky 8 týdnů
Chrudim – „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne“. O pravdivosti tohoto rčení se nyní přesvědčil třiadvacetiletý mladík, který...Celý článek »
vydáno před 4 roky 28 týdnů
Chrudim – Dalšího vypečeného tatínka vyhmátli místní policisté. Snad vinou špatných životních osudů, snad laxností a nezájmem o vlastní děti. Ať už...Celý článek »