Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 22 týdny
Martinice - Na skutečské policisty se obrátil místní občan s tím, že na okraji lesa v potoce nalezl nějaké předměty, které mu připomínají...Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Chrudim – Čím víc bude pršet, tím více porostou houby a skončí konečně dlouhý půst, který mnozí z nás museli nedobrovolně držet. Nezoufejme proto, že...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Pardubice - Zatímco v pondělí byly na zdejším letišti nalezeny při výkopových pracích čtyři cvičné letecké bomby z druhé světové války,...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Skuteč - Město nyní dokončuje generální opravy ulic, do jejichž rekonstrukce se pustilo letos v létě. Jde o ulice Hálkova, Vítězslava Nováka a...Celý článek »
vydáno před 9 let 16 týdnů
Pardubice/Svítkov - Majitele domu v ulici kpt. Poplera zamrazilo, když při úklidu střechy od mechu, větví a listí narazil na nějaký předmět...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Proseč/Martinice - Na policii oznámil 22letý mladík, že v lesním porostu poblíž Martinic, části města Proseč, objevil pomocí ručního detektoru...Celý článek »
vydáno před 10 let 2 týdny
Chrudim - V neděli před polednem nahlásil strážníkům houbař, že kousek od Rabštejnské Lhoty nalezl dva dělostřelecké granáty pocházející zřejmě...Celý článek »
vydáno před 10 let 4 týdny
Chrast/ Štěpánov/Prachovice - S přibývajícími chladnými dny začali zloději myslet hlavně na dřevo.  To aby měli čím zatopit, až za okny...Celý článek »
vydáno před 10 let 6 týdnů
Chrast - Na zdejší policejní oddělení přišlo oznámení o nálezu nevybuchlého dělostřeleckého granátu. Objevili ho dělníci při vyklízení bývalého...Celý článek »
vydáno před 10 let 6 týdnů
Kunětice - V pondělí dopoledne sem vyráželi hasiči k nálezu kufříku, v němž byly neznámé látky. Kufřík se nacházel ve sklepě rodinného domu...Celý článek »