Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 42 týdny
Sobětuchy/Chrudim - Ve čtvrtek po 7. hodině přijali strážníci oznámení od náhodné kolemjdoucí, že se k ní cestou od Sobětuch do Chrudimi přidal...Celý článek »
vydáno před 11 let 2 týdny
Chrudim - V úterý před 15. hodinou byl strážníkům nahlášen volně pobíhající bílý pes na Resslově náměstí. Psa se hlídce kvůli jeho velké...Celý článek »
vydáno před 11 let 10 týdnů
Chrudim - V neděli před půl devátou ráno se strážníkům dostala informace o zatoulaném psu, který ležel ve Štěpánkově ulici, pod zlatnictvím...Celý článek »
vydáno před 11 let 17 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek půl hodiny před půlnocí volal strážníkům muž, že u zdejší nemocnice nalezl potulujícího se labradora. Pes měl na krku černý...Celý článek »
vydáno před 11 let 27 týdnů
Pardubice - Pracovník ostrahy obchodního domu Kaufland v ulici S. K. Neumanna oznámil večer strážníkům, že před vchodem se už přes hodinu...Celý článek »
vydáno před 11 let 29 týdnů
Chrudim - Ve středu v půl deváté večer vyráželi strážníci do sídliště U Stadionu. Bylo jim oznámeno, že zde byl nalezen pes, ke kterému se nikdo...Celý článek »
vydáno před 11 let 34 týdny
Chrudim - Ve středu krátce po poledni volala strážníkům žena, že na Borzně u prodejny papírnictví se potuluje menší pejsek rezavé barvy a že počká na...Celý článek »
vydáno před 11 let 42 týdny
Chrudim - Ve středu po 22. hodině oznámil strážníkům anonymní ženský hlas, že v sídlišti Na Větrníku volně pobíhá již čtvrtý den malý bišonek....Celý článek »
vydáno před 11 let 46 týdnů
Chrudim - V sobotu v půl osmé ráno volal strážníkům zaměstnanec nemocnice, že se jim tam po areálu potuluje kotě. Dokonce zavítalo i do hlavní budovy...Celý článek »
vydáno před 11 let 46 týdnů
Chrudim - Ve středu po poledni přijali strážníci oznámení o potulující se feně německého ovčáka. Pobíhala kousek za Chrudimí směrem na Vrcha....Celý článek »