Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 15°C
Pozítří: 14°C
vydáno před 8 let 2 týdny
Opatovice/Praha - Vrchní soud v Praze potvrdil předběžné opatření soudu v Ústí nad Labem, že firma Czech Coal musí dodávat po celý letošní rok...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Pardubice - Občanské sdružení pod názvem Stabilita pro dodávky tepla, jež bojuje za dodávky tepla z Opatovické elektrárny (EOP) do svých...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
Opatovice - Elektrárna Opatovice (EOP) vyhlásila v úterý výběrové řízení na nového dodavatele hnědého uhlí, které potřebuje nejen k výrobě elektřiny...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Praha /Most - V pondělí 6. srpna proběhlo na výzvu společnosti Czech Coal a.s. jednání s představiteli Elekráren Opatovice, které se týkalo dodávek...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Pardubice/Most - Ve středu 1. srpna navštívil hejtman Radko Martínek (ČSSD) sídlo skupiny Czech Coal v Mostě. Cílem jednání bylo hledat...Celý článek »
vydáno před 8 let 42 týdny
Opatovice nad Labem - Bezpečnostní rada Pardubického kraje v čele s hejtmanem Radko Martínkem (ČSSD) navštívila v úterý 19....Celý článek »
vydáno před 8 let 42 týdny
Chrudim je s Elektrárnou Opatovice (EOP) propojena pupeční šňůrou už desítky let. Nevzhledné roury, přivádějící do města teplo, lemují nejen místní...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 2 dny
Chrudim – Věčné téma: horkovod ve vlastnictví elektrárny Opatovice, která již v minulosti získala dotaci na jeho zakopání, a město Chrudim, které...Celý článek »
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Opatovice nad Labem/Chrudim - I přes meziroční růst cen elektřiny a plynu převyšující v některých případech i 10% je cena tepelné energie z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 26 týdnů
Chrudim – Je to obdobná situace, jako když mobilní operátor nabízí svým dlouholetým klientům telefon zdarma. Opatovická elektrárna věnovala...Celý článek »