Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 9 let 26 týdnů
Nasavrky - Za necelý týden začne ve městě tradiční keltský svátek oslavující dobu sklizní. 4. srpna se sjedou milovníci keltské hudby a kultury, aby...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Nasavrky – Sníh vždy uvede krajinu do klidu a poetické krásy, nenechte si proto ujít výlet zasněženými trasami našeho okolí. Poznávání historie...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
České Lhotice – Jedním ze sedmi známých keltských hradišť v České republice je oppidum v Českých Lhoticích nedaleko Nasavrk....Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Nasavrky – Od úterý  28. července do soboty 1. srpna se můžete účastnit keltského svátku Lughnasad, který probíhá po tyto dny v archeoparku...Celý článek »
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Chrudim – Červenec končí, počasí dopřává dny tropické a sucho se prohlubuje. Ideálně strávený čas v těchto dnech představuje deka položená u rybníka...Celý článek »
vydáno před 2 roky 27 týdnů
Chrudim – Tipy minulý týden absentovaly, protože jejich autor doháněl spánkový deficit. Nevznikl proto, že by snad nadmíru požil. Vznikl proto, že se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 28 týdnů
Nasavrky - V sobotu 20. července v době od 9 do 17 hodin se můžete zúčastnit Keltských žní ve skanzenu kousek za městem. Návštěvníci zažijí...Celý článek »
vydáno před 3 roky 26 týdnů
Chrudim – Prázdniny jsou v polovině. To je velmi smutné zjištění. Na stranu druhou to však také znamená, že co nevidět vypukne proslavená chrudimská...Celý článek »
vydáno před 3 roky 27 týdnů
Nasavrky - Každoroční svátek Lughnasad se koná v Keltském archeoskanzenu od pátku 27. do soboty 28. července. Loni přijelo oslavit tento letní...Celý článek »
vydáno před 3 roky 27 týdnů
Chrudim – Ani každoroční účast na manželských setkáních v jihomoravském Velehradě nezabrání autorovi těchto řádků v páteční tvorbě víkendových tipů....Celý článek »