Chrudimské noviny

Dnes: 31°C
Zítra: 31°C
Pozítří: 32°C
vydáno před 37 týdnů 4 dny
Chrudim/Budiskav – To, co mělo být původně jen nedělní rodinná procházka po vsi, se brzy proměnilo v nebezpečné drama, když dívenka přiběhla po dně...Celý článek »
vydáno před 5 let 22 týdny
Hlinsko - Zdejší policie aktuálně stíhá 48letou ženu podezřelou z přečinu zatajení věci. Počátkem prosince si totiž ponechala nalezený mobilní...Celý článek »
vydáno před 6 let 4 týdny
Pardubice - Naprosto perfektně a vzorně se zachovali žáci páté třídy ze Základní školy Staňkova, za což jim patří poděkování.Celý článek »
vydáno před 6 let 32 týdny
Chrudim - Na policejní operační středisko dorazila zpráva o nálezu náboje. Ten kolem půl osmé ráno objevil 67letý muž v plechovém kontejneru na...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Pardubice - V odpoledních hodinách byl hasičům nahlášen výskyt podezřelého předmětu, který vzbuzoval obavu, že by se mohlo jednat o něco...Celý článek »
vydáno před 7 let 11 týdnů
Slatiňany/Kochánovice - V neděli byl na policii nahlášen nález podezřelého předmětu připomínajícího dělostřeleckou minu. „Tuto informaci nám...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Chrudim - Chrudimské noviny, jako už několikrát v minulosti, i teď zafungovaly jako jeden z nejvýznamnějších informačních kanálů ve městě....Celý článek »
vydáno před 7 let 40 týdnů
Chrudim - Sedmdesátiletý Rudolf Kuchar podal stížnost na chování dvou policistů. Nelíbilo se mu, jak s ním naložili, když přišel na místní...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Pardubice - Dvoukolovou dřevěnou kárku naloženou pořádnou hromadou starého kovového šrotu, objevili policisté ve středu minulý týden v ulici Ke...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Chrudim - Zdejší obvodní oddělení navštívil poctivý nálezce, aby zde odevzdal poměrně drahý mobilní telefon Iphone a sluneční brýle. „Ledaskdo by si...Celý článek »