Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 týdny 5 dnů
Chrudim – V minulých dnech se na některých místech po Chrudimi objevily nové odpadkové koše. Pokud se prý nebudou líbit, nebo se ukáže, že už nejsou...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 2 dny
Chrudim – Občané Chrudimi využili i v minulém roce svého práva podat stížnost na nevhodné chování úředních osob nebo proti postupu správního orgánu....Celý článek »
vydáno před 44 týdny 2 dny
Chrudim – Na dnešek je hlášeno nejteplejší počasí za celý týden, teploty se vyšplhají v odpoledních hodinách až na 30 stupňů, ale podle...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 1 den
Chrudim – Nový ředitel Technických služeb Chrudim, Martin Netolický, který převzal vedení po nynějším místostarostovi Zdeňku Kolářovi (ANO 2011),...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – Dvě městské obchodní společnosti skončily minulý rok v mínusu – Sociální podnik města Chrudim a Technické služby Chrudim 2000, obojí v roce...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – Vše se oproti minulému období vrátilo do zajetých kolejí. Zatímco v roce 2021 přišlo na radnici jen šest stížností, za rok 2022 se jejich...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudim – Tříděný odpad budou nově svážet pracovníci Technických služeb novým elektromobilem a už teď je v plánu nákup dalšího, pokud se to osvědčí....Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim – Vozy Technických služeb už nebudou jezdit na zpátečních cestách po katastru města jen tak na prázdno. Horkou novinkou je totiž pomoc se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim – Chodníky nezasypal sníh, ale kila soli. Obyvatelé Chrudimi řeší tuto záhadu celý víkend. Až do konce března totiž drží pracovníci...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Novým ředitelem Technických služeb Chrudim se stal od ledna chrudimský rodák Martin Netolický. Před tím působil na stejné pozici ve...Celý článek »