Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 19 týdnů 1 den
„Skatepark už zavřeli, teď je na řadě ještě ta prohnaná sjezdovka v Hlinsku, milášku,“ jakoby znělo z úst těm, kteří jakoby z oka Glumovi od...Celý článek »
vydáno před 6 let 28 týdnů
Hlinsko - Zdejší policie se aktuálně zabývá případem krádeže bouracího kladiva a lžíce od bagru. K události došlo podle policie v jedné...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Dědová/Hlinsko/Čertovina - Dvě dělostřelecké střely ráže 85 mm a dva ruční granáty vzor 34 objevili poblíž mezi uvedenými místy dva muži, respektive...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 týdnů
Hlinsko/Litomyšl - Chrudimská kriminálka stíhá v minulosti již soudně trestaného 32letého muže z Chrudimska pro krádeže a neoprávněné...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 týdnů
Kladno - Kolem 21. hodiny vyráželi hlinečtí policisté do zmiňované obce k opilci, který se tam povaloval přímo na silnici.Celý článek »
vydáno před 7 let 26 týdnů
Jeníkov - Ve zmiňované obci, zhruba čtyři kilometry vzdálené od Hlinska, zůstaly majiteli osobního auta oči pro pláč, když zjistil, že mu z něho...Celý článek »
vydáno před 8 let 14 týdnů
Studnice - Do této obce na Hlinecku vyráželi jednotky hasičů k nahlášenému požáru septiku. „Majitel tady čerpal septik, který byl z plastu a byl...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
Skuteč/Krouna/Předhradí - Sotva nastal první listopadový den, měli hasiči plné ruce práce. Postaral se jim o ni silný vítr, který se přehnal i přes...Celý článek »
vydáno před 8 let 39 týdnů
Hlinecko/Třemošnice - Policisté přijali dvě oznámení o krádeži motocyklů, ke kterým došlo v nočních hodinách z úterý na středu. První...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Heřmanův Městec/ Hlinecko - Dva opilce za volantem přistihli policisté při silničních kontrolách během nedělního dne. Na prvního narazili hned deset...Celý článek »