Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 22°C
vydáno před 2 roky 42 týdny
Bylo horké, ospalé nedělní odpoledne, kdy mě zavolal jeden můj známý lékař. Po osmašedesátém emigroval do Rakouska. Samozřejmě to neměl vůbec...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Třemošnice - Zdejší policejní oddělení se aktuálně zabývá krádeží lešení. Zloděj se ale rozhodně nechystal nic budovat, šlo mu o to, kradenou věc...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 den
Chrudim - V neděli po 20. hodině volala strážníkům žena, která jim uvedla, že její dcera si dopisovala prostřednictvím facebooku se svojí...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Pardubice - Zdejší kriminálka dopadla 76letého zvrhlého dědu, který několik let znásilňoval svoji malou vnučku. Muž je obviněn ze zvlášť závažného...Celý článek »
vydáno před 8 let 34 týdny
Chrudim - V sobotu po poledni přijali strážníci oznámení od obyvatele domu, že jeho sousedka mu na zvonění neotevírá a klíče má v zámku...Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Chrudim - V neděli v pravé poledne potkal strážník místní městské policie při hlídkování na Resselově náměstí u kostela malého chlapce,...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Pardubice - Strážníkům volal náhodný chodec, že před obchodním domem Tesco nalezl uplakaného malého chlapce. Strážníci si hocha na místě převzali....Celý článek »