Chrudimské noviny

Dnes: -4°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 4 roky 23 týdny
Pardubice - Pardubičtí radní se chystají navázat na rekonstruovanou třídu Míru a opravené přednádraží revitalizací zbývající části centra města. Na...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Chrudim - Sdělení podezření z přečinu poškození cizí věci si byl vyslechnout na zdejším policejním oddělení 49letý muž. Tomu se před časem...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Chrudim - Obyvatel z Palackého ulice si časně ráno povšiml z okna svého bytu, jak se nějaký mladík dostává do aut zaparkovaných na...Celý článek »
vydáno před 8 let 37 týdnů
Chrudim - V neděli 33 minut po půlnoci volala na linku tísňového volání 156 místní žena, která si strážníkům stěžovala na rušení nočního klidu v...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Chrudim - Ve středu před 9. hodinou si strážníkům stěžoval obyvatel sídliště U Stadionu, že jim tam u domu s číslem popisným 721 parkuje jakési...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek před 20. hodinou upozornil strážníky anonym, že na chodníku před restaurací U Guláška v ulici Obce Ležáků parkuje auto...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek ráno byli strážníci upozornění na auto parkující v Palackého ulici přímo na parkovišti vyhrazeném pro invalidu. Strážníci...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Těsně před polednem přijali strážníci oznámení o dodávkovém autě, které stálo v Novoměstské ulici před restaurací Sport na chodníku....Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Chrudim - Iniciátor petice za zprůjezdnění Fibichovy ulice pro autobusy MHD Tomáš Velendorf odmítá, že by nová autobusová zastávka v Palackého...Celý článek »
vydáno před 9 let 26 týdnů
Pardubice - Na linku 156 volal pardubickým strážníkům jeden muž, který uvedl, že v Palackého ulici skáče nějaká žena opakovaně do vozovky přímo...Celý článek »