Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 8 týdnů 1 den
Chrudim - Na pumpě v Pardubické ulici si v neděli večer personál netroufnul sám vyřešit nečekaný směnný obchod, a tak si raději přivolali za svědky...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 5 dnů
Chrast – Benzinka láká k zastavení tím nejkrásnějším výhledem na západ slunce v celém širokém okolí, a proto je právem vyhledávaným místem setkání...Celý článek »
vydáno před 1 rok 38 týdnů
Chrudim – Stavební práce u OC Tesco pokračují. Oblíbená restaurace tu sice podle posledních zpráv nebude, celá řada jiných obchodů však ano. Poměrně...Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Heřmanův Městec - V sobotu po 16. hodině havaroval u místní benzínové čerpací stanice 20letý motorkář s 37letým spolujezdcem. Řidiče...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Pardubice - V pátek před čtvrtou hodinou na Palackého třídě přepadl zatím neznámý lupič jednu z místních benzínek. Muž ve věku kolem...Celý článek »
vydáno před 9 let 39 týdnů
Heřmanův Městec/Skuteč - Republiková policie se od středy zabývá dvěma případy, kdy řidiči u čerpacích stanic natankovali pohonné hmoty do svých aut...Celý článek »
vydáno před 9 let 43 týdny
Hlinsko - Od středy se zdejší policisté zabývají vloupáním do jedné z místních benzinových čerpacích stanic. Zatím nezjištěný zloděj se tady dostal...Celý článek »
vydáno před 10 let 2 týdny
Chrudim - Důvodem k prvnímu letošnímu výjezdu zdejších profesionálních hasičů se staly v neděli třicet minut po půlnoci zablokované posuvné vchodové...Celý článek »