Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 26 týdnů
Chrudim - Nedostatek parkovacích míst v centru města svádí neustále dokola mnohé majitele aut k neukázněnosti a parkují tak na místech, kde...Celý článek »
vydáno před 9 let 26 týdnů
Chrudim - Během pondělí se strážníci tradičně potýkali s nedbalým parkováním v Průmyslové ve Filištínské ulici. Nedaleko budovy Vodafonu...Celý článek »
vydáno před 9 let 38 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek v půl jedenácté večer upozornil strážníky anonymní oznamovatel, že pod Širokými schody parkují auta, která tam nemají co...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - V sobotu před půl osmou ráno si strážníkům stěžoval místní občan na to, že ve Filištínské ulici mu na jeho předplaceném místě stojí cizí...Celý článek »
vydáno před 10 let 4 týdny
Chrudim - V pondělí v půl jedenácté večer byl nucen přivolat do Filištínské ulice strážníky místní občan, aby zde udělali pořádek se zaparkovanými...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 14 hodin
Chrudim – V Chrudimi bylo od nedělního rána nebývale rušno. Shluky lidí mířily na soutěž do sportovní haly a nebylo kam zaparkovat, protože stále...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 6 hodin
Chrudim – Za čtyři roky se situace s parkováním ve městě nevyřešila. Zatím nestojí ani jeden parkovací dům. Místo jejich výstavby se přehazuje...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 8 hodin
Chrudim – Soukromé, nebo socialistické vlastnictví? To, co někteří brali jen jako nepovedený vtip, se stává skutečností. O nepochopitelnosti kroku,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 dny
Chrudim – Určitě už se vám to taky stalo, v dobré víře jste někomu kývli, že pohlídáte parkovací místo. Souboj dvou žen o místo k zaparkování u...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Zatímco třeba v hlavním městě využili skulinky v neobratném opatření a některé předzahrádky se tam otevřely dokonce už na začátku dubna,...Celý článek »