Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 23 týdny
Chrudim – V souvislosti se změnou legislativy vyvstala ve městě potřeba urychleně řešit problematiku odpadového hospodářství. Jednou z prvních...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 5 dnů
PARDUBICE – Do uzávěrky zbývá necelý týden. V Pardubickém kraji jsou zatím přihlášeny 3 z celkem 60 alejí z celé republiky. Další soutěžní nominace...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 19 hodin
Chrudim – Projekt, který má místního jinak nic moc nedělajícího pirátského místostarostu Aleše Nunváře katapultovat do poslanecké sněmovny, a sice...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 1 hodina
Chrudim – Místostarosta Aleš Nunvář (Piráti) je jako na koni s plněním cílů, které si stanovil. Předložil totiž v pondělí výstupy a návrh, jak dále...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – Plány byly velké, ale prozatím ztroskotaly. Údajným důvodem, proč distribuce nádob na bioodpad neproběhne v termínu, který město avizovalo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Chrudim – Svoz bioodpadu konečně začne. Kompostéry, které měly před lety tento problém vyřešit, se příliš neosvědčily. Zlí jazykové tvrdí, že ve...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Pravým důvodem možné populační exploze potkanů ve městě určitě nebude pár nedojedených zbytků u řeky. Má to hnědou barvu a někdy to opravdu může za...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – V průběhu března a dubna se město přidá mezi podporovatele třídění bioodpadu a lidé si budou smět dobrovolně přijít pro hnědou plastovou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Pardubický kraj - Diskuse vyvolávají v Pardubicích kompostéry. Piráti dokonce zvažují založení komunitní zahrady. Lidé nemají jasno, jaké výhody jim...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Jakým způsobem vyřešit svoz bioodpadu? To je téma, jímž se zabývala již minulá radniční koalice. Ta současná se rozhodla od příštího roku...Celý článek »