Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Ve čtvrtek po deváté hodině ráno si strážníkům stěžoval muž na neustálé parkování aut na veřejné zeleni na Palackého třídě u domu čp. 77....Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - V úterý po 9. hodině byli strážníci upozorněni na dvě auta parkující přímo na autobusové zastávce v Malecké ulici. Strážnici...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Chrudim - Během neděle museli strážníci vyřizovat dvě stížnosti na špatné parkování v Pardubické ulici a na Palackého třídě. Uložili celkem...Celý článek »
vydáno před 8 let 5 týdnů
Chrudim - Dohromady celkem 17 „parkovaček“, neboli výzev pro neukázněné řidiče, rozdali v úterý strážníci na Palackého třídě a v Průmyslové...Celý článek »
vydáno před 8 let 5 týdnů
Chrudim - Během pondělního dne se strážníci opět potýkali s nedbalým parkováním majitelů aut. Nejprve si strážníkům po 18.30 hodině stěžoval...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Chrudim - V neděli ráno oznámil strážníkům ženský anonymní hlas, že se na Žižkově náměstí nedá procházet s kočárky mezi...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Chrudim - Těsně před polednem upozornila strážníky anonymní stěžovatelka, že na Tyršově náměstí parkují auta v zákazu. Situaci na místo přijela...Celý článek »
vydáno před 8 let 24 týdny
Chrudim - Během středy vyřizovali strážníci další stížnosti občanů na špatné parkování aut. Nejprve to bylo v dopolední době Na Rozhledně....Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Chrudim - Majitel pozemku v blízkosti areálu bývalé Transporty si v pondělí v půl čtvrté odpoledne stěžoval telefonicky strážníkům, že mu na jeho...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 5 dnů
Chrudim – Bydlet v centru města se zdá být lukrativní a exkluzivní možností. Takový „rezident“ se může pochlubit adresou s historickou stopou. Může...Celý článek »