Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 14 týdnů 3 dny
Chrudim – Až do druhého února mohou zájemci o místo u Městské policie Chrudim zasílat svoje přihlášky na městskou podatelnu, a to pouze...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 4 dny
Chrudim – Regionální muzeum v Chrudimi, jehož zřizovatelem je Pardubický kraj, hledá s nástupem od prvního září nového zaměstnance na pozici, které...Celý článek »
vydáno před 1 týden 6 dnů
Chrudim – Výběrové řízení na dopravce MAD Chrudim už jednou zrušili. Právníky ale nevymění. Tlačí je čas a dosavadní právníci byli...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – Výběrové řízení do aktivních záloh ke 43. výsadkovému pluku už se blíží. Zajímavostí je, že se přihlásil také zápasník MMA. Po výběrovém...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim – Město vypsalo výběrová řízení pro dva nové zaměstnance. I když se to možná nezdá a v požadavcích samozřejmě ani nezmiňuje, k jejich...Celý článek »
vydáno před 2 roky 24 týdny
Chrudimsko/Rabštejn – Hrad Rabštejnek, protože zříceninou už se po probíhající obnově až tak úplně nazvat nedá, už je připraven na zimu. Na obnově...Celý článek »
vydáno před 2 roky 30 týdnů
Skuteč – Různorodá práce v terénu, neustále se měnící okolnosti, záchrana zvířat nebo školení dětí. I to je jejich práce. S očekáváním už skoro rok...Celý článek »
vydáno před 2 roky 33 týdny
Chrudim – V devátém ročníku celoarmádní Soutěže průzkumných hlídek dosáhl z 18 soutěžních týmů 43. výsadkový prapor z Chrudimi nejdříve dokonce...Celý článek »
vydáno před 2 roky 43 týdny
Chrudim – Město proto muselo vypsat nové výběrové řízení, kterého se zúčastnila jedna jediná uchazečka, ale s bohatými zkušenostmi. Nastoupí do práce...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Chrudim – U 43. výsadkového pluku se konečně po dlouhých měsících čekání na lepší epidemiologickou situaci rozběhlo výběrové řízení a...Celý článek »