Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 42 týdny
Chrudimsko/Moravany u Ronova – Noví majitelé zámku dávají areál pomalu dohromady a začínají od střechy jedné ze staveb, čehož si ihned všimli místní...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 týdnů
Ronov nad Doubravou - Policisté z Obvodního oddělení Třemošnice Jan Beránek a Richard Vojáček ani na vteřinu nezaváhali a zachránili život šesti...Celý článek »
vydáno před 7 let 9 týdnů
Ronov nad Doubravou - Pootevřené dveře stačily cizímu vetřelci, aby nenápadně vnikl do domu, kde se schoval do špajzu. Pak čekal, až majitelé z ...Celý článek »
vydáno před 7 let 12 týdnů
Ronov nad Doubravou - V "městečku na dlani" vyvolala doslova poprask revitalizace Chittussiho náměstí, kterou odstartovalo razantní kácení vzrostlých...Celý článek »
vydáno před 7 let 34 týdny
Ronov nad doubravou/Mladotice - Celkem sedm hasičských jednotek likvidovalo v noci ze soboty na neděli požár bývalého mlýna. Majitelka uvedený...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Ronov nad Doubravou - Všechny síly zřejmě došly opilci, když se úplně namol poroučel k zemi, přesněji řečeno rovnou na silnici, na které...Celý článek »
vydáno před 8 let 17 týdnů
Ronov nad Doubravou - Hasiči museli v pondělí 28. července v 17.44 hodin vyrazit k dopravní nehodě kamionu, k níž došlo v tomto městě pod hřebenem...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Ronov nad Doubravou - Bylo hodinu po poledni, když policejní hlídka z třemošnického oddělení vyrážela na oznámení o opilci, který se válel ve...Celý článek »
vydáno před 9 let 24 týdny
Ronov nad Doubravou - Radnice se chystá projednat novou městskou vyhlášku zakazující pití alkoholu na veřejnosti. Potvrdil to ronovský starosta...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Ronov nad Doubravou - Hasiči likvidují od pondělní deváté hodiny ranní rozsáhlý požár třípodlažního objektu firmy Kovolis Hedvikov, který...Celý článek »