Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 6 let 38 týdnů
Pardubice - Kroky živnostníků vedou na pardubický úřad stále častěji. Čím dál větší oblibě se totiž těší zdejší Jednotné kontaktní místo, které...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Pardubice - Blíží se termín, kdy budou podnikatelé k prodeji alkoholu potřebovat koncesi. Zatím si pro ni na živnostenském úřadu bylo pouze několik...Celý článek »
vydáno před 7 let 34 týdny
Pardubice - Prodejci a distributoři alkoholu působící na Pardubicku nespěchají se žádostmi o udělení koncese na prodej lihu a lihovin. Většině z nich...Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Pardubice - Živnostníci, kteří podnikají v dopravě velkými vozidly, si musí do začátku června vyřídit změnu rozsahu předmětu podnikání. Pokud to...Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Chrudim - V úterý po 17.30 hodině byli strážníci žádáni o rychlý příjezd k prodejnám Albert a Kaufland, kde měli Romové prodávat údajně...Celý článek »
vydáno před 9 let 28 týdnů
Pardubice - Od letošního února je na živnostenském úřadě pardubického magistrátu v provozu objednávkový systém. Klienti oddělení registrace...Celý článek »
vydáno před 9 let 40 týdnů
Pardubice - Živnostenský úřad Magistrátu Pardubice ode dneška umožňuje ve své pokladně provádět platby správních poplatků platební kartou. Souběžně s...Celý článek »