Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 37 týdnů
Postavit zoo koutek na Střelnici nebo nepostavit? Hned zkraje říkám: ano, postavit! A nic na tom nemění namitky Chrudimských patriotů, podle kterých...Celý článek »
vydáno před 3 roky 19 týdnů
Dopředu by se hodilo malé varování, že tento článek si můžete přečíst zadarmo, ale rozhodně není pro čtenáře, kteří chtějí snadné a rychlé vysvětlení...Celý článek »
vydáno před 6 let 32 týdny
Chrudim – Malé opakování setkání, které Chrudimští patrioti uspořádali v prosinci roku 2015 se chystá na středu 1. listopadu. V pět hodin se opět v...Celý článek »
vydáno před 8 let 28 týdnů
Chrudim - Otevření první části obchvatu města se nezadržitelně blíží a s tím, jak se postupně připravují pásky k přestřižení, oživili svou aktivitu...Celý článek »
vydáno před 11 let 22 týdny
Chrudim - Před příjezdem Zbyňka Stanjury (ODS) do Chrudimi, kde ministr dopravy jednal s vedením radnice o možnostech výstavby silničního...Celý článek »
vydáno před 11 let 30 týdnů
Chrudim - Předseda Chrudimských patriotů a architekt Josef Kopečný zahájil ve vestibulu Divadla Karla Pippicha výstavu, která na několika...Celý článek »
vydáno před 11 let 39 týdnů
Chrudim - Nevyužitá budova bývalého psího útulku Alík, která byla provozována ochránci přírody z chrudimské organizace Habrov, by se měla brzy...Celý článek »
vydáno před 12 let 2 týdny
Chrudim - Nový městský architekt Marek Janatka, který nahradil současného městského zastupitele Karla Théra, boří zatím všechny argumenty,...Celý článek »
vydáno před 12 let 3 týdny
Vnímavější zemědělci se svými traktory a těžkou technikou na silnice ve středu nevyjeli a neotravovali život lidem, kteří nemají se zdaněním vína a...Celý článek »