Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 14 týdnů 2 dny
Chrudim – Jestli chcete být v obraze, co se v určitých kruzích aktuálně řeší v politice, ale raději byste to strávili zábavnou formou a ještě si u...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 5 dnů
Chrudim – Určitě už se vám to taky stalo, v dobré víře jste někomu kývli, že pohlídáte parkovací místo. Souboj dvou žen o místo k zaparkování u...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 5 dnů
Chrudim – Parkování na sídlištích je velký problém a lidé chtějí po svých politicích, aby ho řešili. Na té místní, lokální úrovni, jde o dlouhé roky...Celý článek »
vydáno před 1 týden 12 hodin
Chrudim – Některá místní periodika přinesla informaci o připravované výstavbě parkovišť ve městě. Nemělo by jít jen o běžná, venkovní stání, ale...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Řidiči nemají kde parkovat nejen v centru města, ale také, již tradičně, na sídlištích. Město namísto snahy o výstavbu nových parkovacích...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim – Jak město začalo na své náklady odtahovat a likvidovat odstavená auta, která pomalu obrůstají travou a mechem, začaly se objevovat i obavy...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim – Na chrudimském přednádraží ladí dělníci poslední maličkosti a veřejnost stále čile diskutuje, zda projekt nešlo udělat jinak a lépe s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – O prioritách současné radniční koalice hnutí ANO 2011, Chrudimáků, Pirátů a ČSSD bylo napsáno mnoho. Minimálně dvě první zmíněné strany se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudim – Bydlet v centru města se zdá být lukrativní a exkluzivní možností. Takový „rezident“ se může pochlubit adresou s historickou stopou. Může...Celý článek »
vydáno před 1 rok 27 týdnů
Chrudim – Dalším dílem z nekonečného seriálu zvaného „parkování“ se zabývají obyvatelé nejkrizovějších lokalit a též městští úředníci. Dost starostí...Celý článek »