Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 8 let 4 týdny
Chrudim - Reklamní plakáty realitky holedbající se nejvyšším počtem prodaných nemovitostí v České republice zaplavily opticky město. Jsou k...Celý článek »
vydáno před 6 let 23 týdny
Chrudim - Černým výlepem, který v pravidelných intervalech zaplavuje nejen centrum města, informovaly Chrudimské noviny už několikrát....Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
„Reklamy není nikdy dost“ - tímto heslem se pravděpodobně řídí pracovníci MM realit. Jejich typické plakátky zvoucí nové kolegy do príma týmu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Chrudim – O pozice ve státní, respektive místní samosprávě je vždy velký zájem. Pokud se uvolní místo mezi úředníky, přesah zájemců o něj bývá...Celý článek »
vydáno před 7 let 25 týdnů
Chrudim - V úterý půl hodiny po poledni byli strážníci upozorněni na nepovolený výlep plakátů na Žižkově náměstí. Hlídka na místě zjistila, že...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Chrudim - Ohyzdné plakáty "zdobící" nejen centrum města by měly do budoucna buď zmizet, nebo si ti, kdo jsou odpovědní za jejich vyvěšení, musí...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Chrudim - Černému výlepu reklamních poutačů jsme se věnovali už několikrát. Přestože po posledním článku na toto téma MěÚ Chrudim prostřednictvím...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Chrudim - Kancelář tajemníka vypsala výběrová řízení, z nichž by měli vzejít noví vedoucí odboru kultury, sportu a památkové péče a také vedoucího...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Chrudim - Jen pár minut po dnešní půlnoci narazila noční hlídka strážníků v ul. Čs. armády na podezřelou osádku auta Ford Tranzit, která tam...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim - Městská policie musela znovu řešit opakovanou stížnost na znečištěnou vozovku v Gorkého ulici způsobenou vyjíždějícími vozidly z nedaleké...Celý článek »