Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 15°C
Pozítří: 14°C
vydáno před 8 let 27 týdnů
Konečně někdo přišel s návrhem, aby funkce v Senátu ČR byla čestná, tedy neplacená. Ve své předvolební kampani to navrhuje mezinárodně uznávaný...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Chrudim – Ve volbách do Senátu Parlamentu České republiky zvítězil starosta z Havlíčkova Brodu Jan Tecl (ODS). V pondělí 4. března otevřel v...Celý článek »
vydáno před 8 let 17 týdnů
Chrudim/Havlíčkův Brod - Nově zvolený nezávislý senátor za volební obvod č. 44 a předseda Agrární komory ČR Jan Veleba zveřejnil svůj úmysl otevřít v...Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
Chrudim - Krajské volby a volby do Senátu jsou za námi. Účast nebyla nijak vysoká, místnosti s plentami a urnou zaplnili spíše senioři a lidé...Celý článek »
vydáno před 8 let 26 týdnů
Blíží se volby a ze všech stran se na nás smějí kandidáti lepší, horší, stejní. Sebenepatrnější vesnička v bývalém chrudimském okrese neunikla...Celý článek »
vydáno před 8 let 26 týdnů
Chrudim - Nejvíce peněz na předvolební kampaň do Senátu má na Chrudimsku a Havlíčkobrodsku k dispozici nezávislý kandidát Jan Veleba. Je za ni...Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Chrudim - Kandidát do Senátu na Chrudimsku a Havlíčkobrodsku a prezident Agrární komory ČR Jan Veleba obešel složitý schvalovací proces při...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim - Je rozhodnuto. V následujícím předvolebním klání se bude hned deset uchazečů snažit nahradit dosluhujícího senátora Petra Pitharta (...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrudim - Ve volebním obvodě č. 44 pro Chrudimsko a Havlíčkobrodsko je zatím zaregistrováno pět přihlášených kandidátů do senátních voleb. V...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Chrudim - Radní města Petr Lichtenberg ze Strany svobodných občanů (SSO) oznámil, že bude za tuto stranu na podzim kandidovat ve volbách do...Celý článek »