Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 27 týdnů
Chrudim - V úterý před 15. hodinou byl strážníkům nahlášen volně pobíhající bílý pes na Resslově náměstí. Psa se hlídce kvůli jeho velké...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Pardubice - Pracovník ostrahy obchodního domu Kaufland v ulici S. K. Neumanna oznámil večer strážníkům, že před vchodem se už přes hodinu...Celý článek »
vydáno před 10 let 15 týdnů
Chrudim - Ve středu po 22. hodině oznámil strážníkům anonymní ženský hlas, že v sídlišti Na Větrníku volně pobíhá již čtvrtý den malý bišonek....Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Chrudim - V úterý před 17. hodinou se strážníkům dostala informace, že v okolí zdejší nemocnice směrem na Presy byl viděn volně pobíhající...Celý článek »
vydáno před 9 let 50 týdnů
Chrudim - Během včerejšího dne přijali strážníci opakované upozornění na výskyt velkého psa, který se měl potulovat na různých místech po městě....Celý článek »
vydáno před 10 let 3 dny
Chrudim - Během neděle bylo strážníkům oznámeno, že v ulici Na Ostrově je mrtvá kočka a na Resslově náměstí volně pobíhá pes bez doprovodu svého...Celý článek »
vydáno před 10 let 2 týdny
Chrudim - Ve středu v půl deváté večer vyráželi strážníci do sídliště U Stadionu. Bylo jim oznámeno, že zde byl nalezen pes, ke kterému se nikdo...Celý článek »
vydáno před 10 let 14 týdnů
Sobětuchy/Chrudim - Ve čtvrtek po 7. hodině přijali strážníci oznámení od náhodné kolemjdoucí, že se k ní cestou od Sobětuch do Chrudimi přidal...Celý článek »
vydáno před 10 let 18 týdnů
Chrudim - V sobotu v půl osmé ráno volal strážníkům zaměstnanec nemocnice, že se jim tam po areálu potuluje kotě. Dokonce zavítalo i do hlavní budovy...Celý článek »
vydáno před 10 let 18 týdnů
Chrudim - Ve středu po poledni přijali strážníci oznámení o potulující se feně německého ovčáka. Pobíhala kousek za Chrudimí směrem na Vrcha....Celý článek »