Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 35 týdnů
Chrudim - Před týdnem jsme informovali o zarostlé parcele v samotném centru města. Uvedený pozemek v Soukenické ulici nyní jeho majitel...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 6 dnů
Chrudim – Dlouhodobě chátrající mostek v Městském parku, kulány na Zlaté stezce nebo v poslední době dřevěná podesta u parku Republiky v Soukenické...Celý článek »
vydáno před 3 roky 10 týdnů
Starosta už toto téma považuje za evergreen. Za účasti městské policie se odchyt konal přesně 29. března v 17:45 u náhonu v Soukenické ulici, v...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Chrudim – O nových obyvatelích města, kterými se staly v nedávné minulosti nutrie, Chrudimské noviny již dvakrát informovaly. Obyvatelé jsou to...Celý článek »
vydáno před 3 roky 50 týdnů
Chrudim – Jde o kauzu starou osm let. V roce 2012 totiž parcela v Soukenické ulici, na níž před časem stával poměrně hezký domek, šířila do okolí...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 dny
Chrudim – Na okolí Myší díry je v těchto dnech radost pohledět. Svahy pod oblíbenou zkratkou směrem do Soukenické ulice totiž rozkvetly a dávají tak...Celý článek »
vydáno před 6 let 47 týdnů
Chrudim – Územní studie veřejných prostranství zatím není hotova, přesto radnice vesele pokračuje ve výměnách městského mobiliáře. Po diskutabilní...Celý článek »
vydáno před 7 let 30 týdnů
Chrudim – Stavba nových schodů pod Myší dírou utěšeně pokračuje. V současné době již dělníci osazují nové schodišťové stupně, což však pro případné...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Soukenická ulice je známou trasou, přes níž si celá řada šoférů zkracuje cestu. Proč taky ne, strážník je v nedohlednu, strach z polapení...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Chrudim - Soukenická ulice, kterou i přes zákaz vjezdu používají spousty neukázněných řidičů, bude celý březen zcela uzavřena. Důvodem jsou...Celý článek »