Chrudimské noviny

Dnes: 25°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Chrudim – Úpravy, jichž se před lety dočkala část bývalého mlýnského náhonu v centru města, jsou u veřejnosti velmi oblíbené. Vracejí sice do města...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Chrudim - Park Republiky, kde se několikrát do roka schází vrcholní politici a představitelé veřejného života, aby uctili zakladatele Československé...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Chrudim - Zanedbaná parcela v samotném centru města hyzdí už roky místa, do nichž město investovalo nemalé finanční prostředky během...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Chrudim – Skupina Myštet včera 4. července dokázala roztančit nejen nejmenší posluchače. Přestože vedro bylo na padnutí, cestu si do Parku republiky...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Chrudim - Park Republiky bude 4. července od 20 hodin patřit chrudimské kapele Myštet.Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Chrudim - Park Republiky zažije v úterý 3. července od 19 hodin africkou show skupiny TiDiTaDe.Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Chrudim - K umravnění partičky mladíků, hrající v parku Republiky fotbal, byli ve čtvrtek po osmé hodině večer přivoláni strážníci. Oznamovatel,...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 týdnů
Chrudim - Během středy vyřizovali strážníci další stížnosti občanů na špatné parkování aut. Nejprve to bylo v dopolední době Na Rozhledně....Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Chrudim - V pondělí v devět hodin ráno volal na městskou policii anonym. Strážníky upozornil na to, že v parku Republiky jsou poničené lavičky od...Celý článek »