Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 3 dny
Chrudim – Po dlouhých měsících čekání se znovu otevřel chrudimský bazén i sauna a podle počasí se mohou lidé těšit i na venkovní koupaliště...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Chrudim – Co se děje v poněkud tajuplné vile nad nádražím? Tuto otázku položily Chrudimské noviny na základě podnětu jednoho z čtenářů. Dohadů bylo...Celý článek »
vydáno před 2 roky 12 týdnů
Chrudim – Čtenáři Chrudimských novin čas od času zasílají do redakce dotazy, jejichž prostřednictvím upozorní tu na podivně umístěný kontejner před...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Pardubice – Krajské město je o krok blíže k výstavbě nového pětadvacetimetrového bazénu. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy městu schválilo...Celý článek »
vydáno před 8 let 12 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek v 9.05 hodin oznámila strážníkům ostraha chrudimského Kauflandu, že zadržela v prodejně dva zloděje. Šlo přitom o muže a ženu z...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Pardubice - Jako novodobí otroci si mohli připadat zahraniční dělníci v pardubické firmě Foxconn. Zaměstnavatel jim totiž neposkytoval...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Heřmanův Městec - V pátek krátce po 21. hodině doslova jak smyslů zbavený řádil psychicky narušený muž v domě čp. 660 v Jiráskově...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Časy - O úterní noci se v této obci na Pardubicku otrávili oxidem uhelnatým z dieselového motoru tři dělníci. Od fatálních následků je...Celý článek »
vydáno před 10 let 40 týdnů
Chrudim - V pondělí po 13. hodině volala strážníkům obyvatelka domu v Jiráskově ulici a stěžovala si na svou sousedku. Vzala jí vodítko na...Celý článek »