Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 9 týdnů
Pardubice - Pardubický kraj uzavřel se společností Siemens smlouvu na energetickou revitalizaci objektů Pardubické krajské nemocnice. Jde o...Celý článek »
vydáno před 10 let 11 týdnů
Pardubice - Valná hromada společnosti Oredo, která organizuje veřejnou autobusovou a vlakovou dopravu na území Pardubického i Královéhradeckého...Celý článek »
vydáno před 10 let 11 týdnů
Pardubice - Pardubický kraj přepracuje jízdní řády. Uvedl to nový krajský radní zodpovědný za dopravu Jaromír Dušek (SPOZ), podle kterého má ten...Celý článek »
vydáno před 10 let 12 týdnů
Pardubice - Rada Pardubického kraje na svém mimořádném jednání schválila návrh na odvolání jednatele a ředitele společnosti Oredo Vladimíra...Celý článek »
vydáno před 10 let 13 týdnů
Pardubice - Nejmladším hejtmanem v historii všech krajů se dnes stal třicetiletý sociální demokrat Martin Netolický (ročník 1982), který v čele...Celý článek »
vydáno před 10 let 13 týdnů
Pardubice/Chrudim - Pětka na kandidátce ODS Jana Smetanová podala pardubické pobočce krajského soudu návrh na neplatnost krajských voleb, neboť...Celý článek »
vydáno před 10 let 13 týdnů
S ODS to nejspíš není tak špatné, jak to na první pohled vypadá. Důkazem je odvážný vnitrostranický apel pardubického oblastního šéfa Jiřího...Celý článek »
vydáno před 10 let 13 týdnů
Pardubice – V návaznosti na Memorandum o politickém uspořádání z minulého týdne podepsali dnes představitelé všech politických stran a hnutí,...Celý článek »
vydáno před 10 let 14 týdnů
Věru, zhodnotit volební výprask není lehké. Zvláště, když se vám ho dostane doma na Chrudimsku a ještě zdaleka za všechno nemůžete. Sympatické mi...Celý článek »
vydáno před 10 let 14 týdnů
Pardubice - Dnes už bývalý náměstek hejtmana Jan Tichý (ČSSD), který byl až dosud zodpovědný v Pardubickém kraji za dopravu, se i přes svůj...Celý článek »