Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 3 týdny
Chrudim - Vyřazovací boje skončily pro chrudimské basketbalisty v nejkratším možném čase. Již ve čtvrtfinále totiž v dvojzápase proti Holicím roli...Celý článek »
vydáno před 11 let 46 týdnů
Vrchlabí – Právě v tomto krkonošském městě se odehrál oblastní přebor ve sportovní gymnastice a soutěžilo se o hodně. Nejen o medaile, ale také o...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 10 hodin
Chrudim – Některé tento sport natolik okouzlil, že by si přáli mít ve městě možnost tohoto vyžití natrvalo. Naděje svitla horolezcům....Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 5 dnů
Chrudim – Staronová sportovní hala bude kompletní až za další dva roky a první etapa potrvá až do srpna. Už teď ale některé překvapuje vzhled fasády...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 2 dny
Chrudim – Pro původní systém sklápěcích basketbalových košů s pevně danou výškou už náhle není v nově rekonstruované hale místo. Přitom se...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 1 den
Chrudim – Rekonstrukce sportovní haly nabývá velkých rozměrů. Místo nápravy znehodnocení ze 70. let by měla jít nakonec budova sokolovny nově...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 8 hodin
Chrudim – O nafukovací hale se uvažovalo už v roce 2019. Jednání s Pardubickým krajem a zdejším gymnáziem ale k ničemu nevedlo a město bylo odmítnuto...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – Informace, že se obvodová zeď zbourala, protože se zjistilo, že v ní chybí kus izolace, vyvolala u některých čtenářů pozdvižení a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudim – V rozmezí tří dnů se chrudimští futsalisté představili v chrudimské sportovní hale hned dvakrát za sebou, zároveň šlo na dlouhou dobu o...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim – Kladný výsledek účetní uzávěrky ukazuje na možnost větší investice, přesněji řečeno nové zadlužení.  Zastupitelé budou rozhodovat o...Celý článek »