Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 13 týdnů 5 dnů
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011) se inspiroval od sousedů a na tiskové konferenci prohlásil, že ví, jak by se dalo výrazně ušetřit za...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Chrudim/Třemošnice/Sezemice – Hasit celodřevěné chatky v tomto počasí je ohnivé peklo. Na vině je silný mráz, který vytváří z proudů vody prakticky...Celý článek »
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Pardubice - Před dvěma lety objevil náhodný nálezce u obce Kladina u Sezemic velkou nádobu z bronzové slitiny. Archeologové ji datovali do období...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Sezemice - Profesionální hasiči z Pardubic a dále dobrovolní hasiči z Rábů, Sezemic a Dašic vyráželi v úterý v půl jedenácté...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Pardubice/Sezemice/Lány u Dašic - Pardubičtí profesionální hasiči ale i dobrovolní hasiči z Rábů a Dašic vyráželi v neděli před 15. hodinou...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Počáply/Pardubice -  K dopravní nehodě policejního auta s BMW došlo v prvních minutách nedělního dne v Počáplech na Pardubicku.Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Choltice/Sezemice - Pátek třináctého se stal během dopoledne osudným hned dvěma řidičům osobních aut. „Hasiči ze stanice Přelouč vyjížděli 10 minut...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Sezemice - Po jedné hodině odpoledne vyrazila 70letá žena na svou chatu poblíž uvedeného města. K jejímu překvapení tam měla nastěhovaného cizího...Celý článek »
vydáno před 8 let 22 týdny
Sezemice - Bylo půl hodiny před půlnocí, když se 22letý mladík odvážil usednout za volant své Hondy Acord, aby vyrazil směrem k domovu. Zřejmě...Celý článek »
vydáno před 9 let 18 týdnů
Rokytno/Sezemice - Nezletilý chlapec se vydal na projížďku autem svých rodičů, které si bez jejich vědomí vypůjčil. Že by neměl usedat za volant bez...Celý článek »