Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 8 let 16 týdnů
Chrudim - V pátek po desáté hodině večer bylo strážníkům nahlášeno, že na kruháku u benzínky Shell leží pneumatika z náklaďáku. Strážníci...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 1 den
Chrudim – Rozčarování nad uzavřeným příjezdem do města bylo velké. Co s vlastně stalo a proč auta nemohla najíždět do Dašické ulice, věděl málokdo....Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Prakticky každá vodovodní síť má nějaké ztráty. Vinou bývá potrubí, které není z nejnovějších, a působí zde i další příčiny. Nejinak je...Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim/Vestec – Nové víceúčelové hřiště vzniklo v chrudimské místní části Vestec. Dlouhodobě zde chybělo místo pro sportovní vyžití dětí i...Celý článek »
vydáno před 2 roky 33 týdny
Chrudim/Vestec – Oprava kapličky v místní části Vestec je u konce. Aby mohla případně dál sloužit svému původnímu účelu, musí být nově posvěcena. Ve...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Chrudim – Každoročně organizuje radnice ve spolupráci se svou městskou firmou technickými službami svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu. Staré...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim/Vestec - Město pokračuje v postupné rekonstrukci poutní kapličky ve Vestci. Jednoduchá barokní kaple čtvercového půdorysu stojí na západním...Celý článek »
vydáno před 4 roky 18 týdnů
Chrudim – Co dělat s řidičem, který natankuje plnou a následně odjede od stojanu bez placení? Zavolat na něj městskou policii! Šoféři by si měli...Celý článek »
vydáno před 4 roky 36 týdnů
Chrudim - Jako červený hadr na býka, působí zmínka o financích, jež město občas investuje do církevních památek a objektů na některé z komunistických...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim - Platit za odpady musí každý obyvatel města, existuje na to dokonce vyhláška a smlouvání obvykle nemá velký úspěch. Přesto se najdou tací,...Celý článek »