Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 týdny 3 dny
Pardubický kraj – Zbývají poslední dny, kdy se obyvatelé mohou vyjádřit věcnými připomínkami k vyhodnocení vlivu na životní prostředí (EIA) kvůli...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Chrudim – Nejenže oprava staré radnice bude stát miliony, ale zbude z ní vůbec něco původního? Stará radnice, kde sídlí městská policie a informační...Celý článek »
vydáno před 4 roky 34 týdny
Hradec Králové/Skuteč - Inspektoři z České inspekce životního prostředí (ČIŽP) v Hradci Králové uložili pokutu 100 tisíc korun podnikateli...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Rybitví - Před jednou hodinou ranní byla policejní hlídka z pohotovostního a eskortního oddělení vyslána do uvedené obce na Pardubicku, kde mělo...Celý článek »
vydáno před 7 let 48 týdnů
Rybitví - Policistům z oddělení v Lázních Bohdaneč nahlásila jistá žena z této obce, že si zabouchla dveře, a že v kuchyni vaří na...Celý článek »
vydáno před 8 let 8 týdnů
Pardubice - Obyvatelé Rybitví a města nemají stále vyhráno. Firma AVE se totiž odvolala proti stanovisku pardubického magistrátu, který přerušil...Celý článek »
vydáno před 8 let 8 týdnů
Chrudim - V místní sběrně druhotných surovin U Soukalů se ocitl trochu nečekaně funkční stojan na bicykly se značkou obchodního domu KiK....Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Rybitví - Policisté z obvodního oddělení Lázně Bohdaneč přijali oznámení o neznámemém vandalovi, který úmyslně poničil vzrostlou břízu a...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Rybitví - Doslova jako straka se zachovala v této obci na Pardubicku na tamním dětském hřišti v Čapkově ulici 21letá žena, která se nestyděla...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Chrudim - Zdejší policie se zabývá případem 35letého muže, který v ulicích Čs. partyzánů a Čáslavská kradl rošty na čištění bot. Celkem jich má na...Celý článek »