Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 týdnů 1 den
Pardubický kraj – V Praze už senátoři převzali petici proti vzniku spalovny nebezpečných odpadů. Tu plánuje už od roku 2006 zprovoznit společnost AVE...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 1 den
Chrudim – Až do druhého dne se dohašuje požár elektroodpadu v průmyslové zóně v Rybitví. Předběžná škoda jenom na materiálu je zatím vyčíslena skoro...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Pardubice – Další požár v Semtíně během několika dnů se rozhořel tentokrát v průmyslovém areálu Rybitví, kde vzplanul drtič dřeva. Na místě zasahují...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Ministerstvo životního prostředí zveřejnilo odkazy k připojení na online veřejné projednání k obnově spalovny v Rybitví před pár dny a už se stačila...Celý článek »
vydáno před 2 roky 14 týdnů
Pardubický kraj – Zbývají poslední dny, kdy se obyvatelé mohou vyjádřit věcnými připomínkami k vyhodnocení vlivu na životní prostředí (EIA) kvůli...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 dnů
Chrudim – Nejenže oprava staré radnice bude stát miliony, ale zbude z ní vůbec něco původního? Stará radnice, kde sídlí městská policie a informační...Celý článek »
vydáno před 6 let 46 týdnů
Hradec Králové/Skuteč - Inspektoři z České inspekce životního prostředí (ČIŽP) v Hradci Králové uložili pokutu 100 tisíc korun podnikateli...Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Rybitví - Před jednou hodinou ranní byla policejní hlídka z pohotovostního a eskortního oddělení vyslána do uvedené obce na Pardubicku, kde mělo...Celý článek »
vydáno před 10 let 8 týdnů
Rybitví - Policistům z oddělení v Lázních Bohdaneč nahlásila jistá žena z této obce, že si zabouchla dveře, a že v kuchyni vaří na...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Pardubice - Obyvatelé Rybitví a města nemají stále vyhráno. Firma AVE se totiž odvolala proti stanovisku pardubického magistrátu, který přerušil...Celý článek »