Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim - Již druhým rokem vedení futsalového klubu FK ERA-PACKu Chrudim pořádá pro mladé talenty futsalové kempy, další příležitost přijde o velkých...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Opět po roce vyrazí chrudimské mládí do boje o mistrovský titul. Před rokem v Heřmanově Městci porazili zásluhou gólů Dominika Zdržálka ve...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Po úspěšných letních kempech se futsalový klub ERA-PACK Chrudim rozhodl uspořádat také kemp podzimní. V termínu 26.-28. října 2016 se ve sportovní...Celý článek »
vydáno před 6 let 32 týdny
Zlín - Duo ERA-PACKu Chrudim Ladislav Mužík a Filip Panchártek v průběhu týdne reprezentovalo české národní barvy ve Zlíně Development Cupu 2016. V...Celý článek »
vydáno před 6 let 45 týdnů
Chrudim - O následujícím víkendu proběhne ve valašském Vsetíně turnaj Generali Cup, kterého se zúčastní reprezentace do sedmnácti i devatenácti let....Celý článek »
vydáno před 6 let 47 týdnů
Chrudim - Nábory mládeže pořádá chrudimský ERA-PACK průběžně od začátku sezóny a o mladé hráče se starají i hvězdy A-týmu. Nyní připravil...Celý článek »
vydáno před 6 let 50 týdnů
Chrudim - Dominik Zdržálek společně s Jakubem Řezníčkem vládne s deseti brankami střeleckým tabulkám juniorské ligy v kategorii do devatenácti let,...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Chrudim - Úvodní turnaj nové sezóny má za sebou mládí chrudimského ERA-PACKu. Na domácím hřišti si sedmnáctka a devatenáctka podala brněnské týmy....Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Praha - Ve finále FINAL FOUR čekal U-16 ERA-PACKu tým Slavie Praha, který udolal v semifinále svého brněnského soupeře. Skvělou bitvu předvedli...Celý článek »
vydáno před 9 let 48 týdnů
Chrudim - Mládí futsalového Era-Packu zaznamenalo další úspěch. Chrudimští hráči do 16 let se představili na Final Four a ve velmi zúžené sestavě...Celý článek »